Do prawidłowego funkcjonowania strony jest potrzebna włączona obsługa JavaScript

Pierwsza pomoc przy wypadku drogowym. O czym pamiętać?

Każdy kierowca powinien wiedzieć, jak wygląda pierwsza pomoc przy wypadku drogowym. Niestety, wiedza nabywana podczas kursu na prawo jazdy szybko się ulatnia. Przypomnijmy sobie zatem, o czym należy pamiętać podczas udzielania pomocy poszkodowanym na drodze. Poprawna reakcja przez przyjazdem ratowników medycznych może uratować poszkodowanemu zdrowie lub nawet życie! Pierwsza pomoc przy wypadku drogowym to obowiązek! […]

Jak sprowadzić auto z Japonii?

Chociaż przed importem samochodu z Kraju Kwitnącej Wiśni może odstraszyć bariera językowa i koszty transportu, coraz więcej kierowców interesuje się jak sprowadzić auto z Japonii. Podpowiadamy zatem, za jakimi pojazdami warto się tam rozglądać, czy faktycznie trudno dogadać się ze sprzedawcami, a w końcu na jakie koszty i formalności musimy się nastawić. Jakie auta z […]

Jak sprowadzić auto z Rosji?

Standardowe samochody lepiej importować z zachodu. Jeśli lubimy jednak nutę egzotyki, możemy zacząć zastanawiać się jak sprowadzić auto z Rosji. Mimo iż wiązało będzie się to z formalnościami oraz kosztami nieznanymi osobom ściągającym pojazdy z krajów UE, na wschodzie da się znaleźć prawdziwe perełki motoryzacyjne. Jakie rosyjskie samochody warto brać pod uwagę? Już na wstępie […]

Jaki jest koszt sprowadzenia auta z zagranicy?

Przed podjęciem decyzji o imporcie pojazdu na własną rękę, warto dowiedzieć się dokładnie jaki jest koszt sprowadzenia auta z zagranicy. Niektóre wydatki mogą nas zaskoczyć. Dlatego musimy znać różnicę między ściąganiem samochodów z krajów Unii Europejskiej (takich jak Francja czy Niemcy) a z różnych części świata poza wspólnotą. Najprościej obliczyć koszt sprowadzenia auta z Unii […]

W jakiej odległości postawić trójkąt ostrzegawczy?

W jakiej odległości postawić trójkąt ostrzegawczy? Mimo iż należy on do podstawowego wyposażenia samochodu, wielu kierowców nie miało okazji korzystać z niego w praktyce. Podpowiadamy ile metrów od pojazdu musi stać w różnych warunkach, a także w jaki najlepiej się zaopatrzyć. Trójkąt ostrzegawczy należy do obowiązkowego wyposażenia samochodu W myśl przepisów polskiego prawa właściciele samochodów […]

Opinie klientów

Paweł

Paweł

Pożyczka bez BIK i KRD. To doskonała oferta, nie trzeba też zaświadczeń o dochodach, a kwoty możliwe do pożyczenia są naprawdę wysokie, do 50% wartości auta. Pieniądze bardzo mi pomogły, to pożyczkodawca godny polecenia.

Ewelina

Ewelina

Pożyczka dla każdego, kto posiada własne auto. Polecam, bo można otrzymać naprawdę duże kwoty.

Wyceń auto online i sprawdź wysokość pożyczki

Marka autokapital.pl jest znakiem towarowym firmy PSF Loans sp. z o. o.

Pożyczek udziela PSF Loans Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy al. Jerozolimskich 200 lok. 345, 02-486 Warszawa, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy - Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000643924, NIP 5223074239, REGON 365709589, kapitał zakładowy 200.000 złotych lub spółki z grupy kapitałowej PSF Loans.

PSF Loans sp. z o. o. pośrednik na podstawie umów pośrednictwa świadczy usługi pośrednictwa finansowego dla spółek z grupy PSFL Loans i jest umocowany jest do dokonywania czynności faktycznych i prawnych związanych z przygotowaniem, oferowaniem umów pożyczki.

Aktualna Lista współpracujących spółek z grupy PSF Loans jest dostępna tutaj.

W przypadku jeśli PSF Loans sp. z. o. o. działa jako pośrednik finansowy nie pobiera od pożyczkobiorcy żadnych opłat za wykonanie czynności faktycznych lub prawnych związanych z przygotowaniem, oferowaniem, umowy pożyczki.

W przypadku jeśli PSF Loans sp. z. o. o. działa jako pośrednik finansowy za czynności wykonywane przy zawarciu umowy pożyczki otrzymuje wynagrodzenie od pożyczkodawcy.

PSF Loans sp. z o. o. oraz spółki z grupy PSF Loans działają w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym.

Przykład pożyczki udzielanej dla konsumentów za pośrednictwem serwisu www. autokapital.pl: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla reprezentatywnego przykładu pożyczki wynosi 35,43 %, całkowita kwota pożyczki 20.000,- zł, czas obowiązywania umowy: 12 miesięcy, oprocentowanie zmienne: 7,2% w skali roku; całkowity koszt pożyczki 5.477,10 zł (w tym prowizja za obsługę pożyczki 350,00 zł miesięcznie - łącznie 4.200,00 zł, odsetki 1.277,10 zł), całkowita kwota do zapłaty 25.477,10 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 22-06-2020 r.

Podmiotem uprawnionym, właściwym do rozstrzygania sporu wynikającego z Umowy pomiędzy pożyczkobiorcą, będącym konsumentem a pożyczkodawcą jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl. W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy pożyczkodawcą a pożyczkobiorcą, będącym konsumentem istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej pod adresem: http://ec.europa.eu/odr , która ułatwia pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.

Administratorem danych osobowych jest PSF Loans Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy al. Jerozolimskich 200 lok. 345, 02-486 Warszawa. Szczegółowe informacje odnośnie ochrony danych osobowych zawarte są w Polityce prywatności.

Regulaminu serwisu

Kontakt z nami

PSF Loans Sp. z o.o.
Aleje Jerozolimskie 200,
02-486 Warszawa
e-mail: biuro@autokapital.pl

Infolinia: +48 22 777 49 87 do 89

Pracujemy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 – 17:00

Partnerzy