Do prawidłowego funkcjonowania strony jest potrzebna włączona obsługa JavaScript

Jak wyrobić numer PKK?

Jeśli nie posiadasz prawa jazdy, a chciałbyś w przyszłości jeździć samochodem, to poniższy tekst jest dla ciebie lekturą obowiązkową. Jeżeli nie klikniesz w artykuł – nie dowiesz się czym jest PKK i jaka kara będzie ci grozić, w momencie gdy przekroczysz 50 km/h w terenie zabudowanym.

Jak sprawdzić punkty karne online?

Przekroczenie 24 punktów karnych skutkuje odebraniem prawa jazdy. Kierowcy, którzy posiadają na swoim koncie wykroczenia mogą sprawdzić ilość „uzbieranych” punktów drogą elektroniczną. Kliknij w artykuł, a dowiesz się jak to zrobić!

CEPIK 2.0 – co wniesie nowy system informatyczny?

CEPIK to system teleinformatyczny, który zbiera dane na temat pojazdów i kierowców. W listopadzie ruszyła długo oczekiwana, kolejna odsłona systemu – CEPIK 2.0. Jak wprowadzone zmiany wpłyną na funkcjonowanie urzędów, stacji kontroli pojazdów i samych kierowców? Zapraszamy do lektury!

Zakup samochodu z Niemiec – jakie formalności trzeba spełnić?

Prawie połowa sprowadzanych samochodów pochodzi z Niemiec – 45 proc. Rynek samochodowy za Odrą jest bardzo duży i trzeba się natrudzić, aby znaleźć porządne auto w przystępnej cenie. Kliknij w poniższy tekst, a dowiesz się jakie formalności należy spełnić w niemieckim urzędzie i ile kosztuje tłumaczenie dokumentów.

Strona 1 z 712345...Ostatnia »

Opinie klientów

Monika

Monika

Pożyczka pod przewłaszczenie samochodu? Pierwszy raz spotkałam się z taką ofertą i bardzo mnie zainteresowała. Mogłam wziąć dużą sumę i nadal korzystać z samochodu – to wystarczyło, aby przekonać mnie do podpisania umowy. Szybko otrzymałam gotówkę i zrealizowałam swoje plany, a teraz spokojnie spłacam pożyczkę. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

Ewelina

Ewelina

Pożyczka dla każdego, kto posiada własne auto. Polecam, bo można otrzymać naprawdę duże kwoty.

Wyceń auto online i sprawdź wysokość pożyczki

Pożyczek udziela PSF Loans Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy al. Jerozolimskich 200 lok. 345, 02-486 Warszawa, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy - Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000643924, NIP 5223074239, REGON 365709589, kapitał zakładowy 200.000 złotych.

PSF Loans sp. z o. o. działa w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim.

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla reprezentatywnego przykładu pożyczki wynosi 57,73 %, całkowita kwota pożyczki 15.000,- zł, czas obowiązywania umowy: 48 miesięcy, oprocentowanie zmienne: 10% w skali roku; całkowity koszt pożyczki 18.217,74 zł (w tym prowizja przygotowawcza 900,- zł, prowizja za obsługę pożyczki 295,5,- zł miesięcznie - łącznie 14.040,00,- zł, koszty ustanowienia zabezpieczenia 17 zł, odsetki 3.260,74 zł), całkowita kwota do zapłaty 33.217,74 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 12-10-2017 r.

Podmiotem uprawnionym, właściwym do rozstrzygania sporu wynikającego z Umowy pomiędzy Pożyczkobiorcą a Pożyczkodawcą jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl . W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Pożyczkodawcą a Pożyczkobiorcą istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej pod adresem: http://ec.europa.eu/odr , która ułatwia pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.

Zostałem poinformowany, że administratorem danych osobowych jest PSF Loans Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy al. Jerozolimskich 200 lok. 345, 02-486 Warszawa. Podane dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji złożonego wniosku o pożyczkę. W przypadku wyrażenia dodatkowej dobrowolnej zgody, podane dane są przetwarzane w celu marketingu produktów własnych PSF Loans Sp. z o. o. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Szczegółowe informacje odnośnie ochrony danych osobowych zawarte są w Polityce prywatności PSF Loans Sp. z o. o, dostępnej na stronie www.autokapital.pl.

Regulaminu serwisu

Kontakt z nami

PSF Loans Sp. z o.o.
Aleje Jerozolimskie 200,
02-486 Warszawa
e-mail: biuro@psfl.pl

Infolinia: +48 22 777 49 90

Pracujemy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 – 17:00

Partnerzy