Do prawidłowego funkcjonowania strony jest potrzebna włączona obsługa JavaScript

Udzielamy pożyczek osobom prowadzącym działalność gospodarczą i spółkom:

 • na finasowanie zakupu pojazdów na rynku wtórnym
 • na dowolny cel zabezpieczonych pojazdami

Finansujemy do 65% wartości pojazdu, na okres 12, 24 lub 36 m-cy przy założeniu:

 • minimalnej kwoty pożyczki 6.000 zł
 • maksymalnej kwoty 100.000 zł

Dla kogo przeznaczona jest nasza pożyczka?

Możesz zostać naszym klientem, jeśli:

 • Prowadzisz działalność gospodarczą (minimum jeden dzień)
 • Jesteś w wieku od 25 do 70 lat

Nie wymagamy zaświadczeń o dochodach i nie weryfikujemy twojej zdolności kredytowej w BIK ani KRD. Nasza pożyczka to przyjemne i bezpieczne pożyczanie.

Pojazdy które mogą stanowić zabezpieczenie pożyczki powinny spełniać warunki:

 • Kategoria: samochody osobowe i dostawcze (do 3,5 T)
 • Wiek pojazdu: maksymalnie 10 lat (w momencie udzielania pożyczki)
 • Wymagana jest karta pojazdu
 • Brak ustanowionych zabezpieczeń na pojeździe
 • Właścicielem samochodu może być wyłącznie jeden podmiot/osoba – pożyczkobiorca
 • Wymagane jest posiadanie polisy OC (AC będzie finansowane z kwoty pożyczki)

Wypłata pożyczki

Pożyczka wypłacana jest w kwocie wynikającej z umowy, po potrąceniu:

 • opłaty przygotowawczej
 • kosztów ubezpieczenia (jest finansowane jest z pożyczki)
 • koszty wyceny (jeżeli wymagana)

Spłata pożyczki

Możesz wybrać dogodną dla siebie formę spłaty pożyczki:

 • bez spłaty kapitału (100 % kapitału zapłacisz po 12 miesiącach, co miesiąc płacisz tylko odsetki i prowizję za obsługę umowy)
 • częściowa spłata kapitału (kapitał spłacasz sukcesywnie co miesiąc przez 12, 24 lub 36 m-cy z odsetkami i prowizją za obsługę umowy, pozostałą do spłaty cześć kapitału na koniec okresu finansowania)

Pamiętaj, że pożyczkę możesz na spłacić przed terminem, w dowolnym momencie, bez żadnych dodatkowych opłat. Możesz też, w trakcie trwania pożyczki wpłacać dodatkowe kwoty (min. 500 zł) tytułem spłaty części kapitału, co obniży wartość kapitału pożyczki do spłaty i zmniejszy obciążenia miesięczne w kolejnych miesiącach.

Proces udzielania pożyczek

Jeżeli spełniasz powyższe warunki, możesz rozpocząć proces ubiegania się o pożyczkę. Procedura udzielenia pożyczki jest prosta i szybka:

 • Krok 1 – Wpisz dane pojazdu, natychmiast otrzymasz informacje o wstępnej kwocie pożyczki
 • Krok 2* – Wypełnij dane osobowe oraz pojazdu, niezbędne do przygotowania umowy pożyczki i wyślij zdjęcia dowodu rejestracyjnego na adres info@autokapital.pl
 • Krok 3 – Podpisanie umowy pożyczki
  1. Wysyłamy kurierem do pożyczkobiorcy komplet podpisanych dokumentów w celu ustanowienia zabezpieczeń (wpis do dowodu rejestracyjnego i karty pojazdu) – pojazd nie będzie przerejestrowany,
  2. Pożyczkobiorca spotyka się z naszym przedstawicielem, który w naszym imieniu podpisze niezbędne dokumenty.
 • Krok 4 – Wypłata pożyczki – w ciągu 24 godzin (od podpisania umowy) wypłacimy pożyczkę

*W przypadku pojazdu o wartości pow. 40.000 zł wymagana jest wycena rzeczoznawcy DEKRA, który w ciągu 24 godzin skontaktuje się z Klientem celem dokonania wyceny

Tabela Opłat i prowizji ważna od 29.07.2019

Opinie klientów

Jerzy

Jerzy

Potrzebowałem szybkiej gotówki i trafiłem na ofertę pożyczki pod przewłaszczenie samochodu. Świetna możliwość dla każdego, kto ma własny samochód, a potrzebuje pieniędzy na zrealizowanie innych planów.

Arek

Arek

Przyjazne zasady spłaty i miła obsługa, a także bezpieczne warunki pożyczania i szybka wypłata gotówki – to atuty, które niewątpliwie wyróżniają pożyczkodawcę. Polecam!

Wyceń auto online i sprawdź wysokość pożyczki

Marka autokapital.pl jest znakiem towarowym firmy PSF Loans sp. z o. o.

Pożyczek udziela PSF Loans Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy al. Jerozolimskich 200 lok. 345, 02-486 Warszawa, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy - Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000643924, NIP 5223074239, REGON 365709589, kapitał zakładowy 200.000 złotych lub spółki z grupy kapitałowej PSF Loans.

PSF Loans sp. z o. o. pośrednik na podstawie umów pośrednictwa świadczy usługi pośrednictwa finansowego dla spółek z grupy PSFL Loans i jest umocowany jest do dokonywania czynności faktycznych i prawnych związanych z przygotowaniem, oferowaniem umów pożyczki.

Aktualna Lista współpracujących spółek z grupy PSF Loans jest dostępna tutaj.

W przypadku jeśli PSF Loans sp. z. o. o. działa jako pośrednik finansowy nie pobiera od pożyczkobiorcy żadnych opłat za wykonanie czynności faktycznych lub prawnych związanych z przygotowaniem, oferowaniem, umowy pożyczki.

W przypadku jeśli PSF Loans sp. z. o. o. działa jako pośrednik finansowy za czynności wykonywane przy zawarciu umowy pożyczki otrzymuje wynagrodzenie od pożyczkodawcy.

PSF Loans sp. z o. o. oraz spółki z grupy PSF Loans działają w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym.

Przykład pożyczki udzielanej dla konsumentów za pośrednictwem serwisu www. autokapital.pl: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla reprezentatywnego przykładu pożyczki wynosi 62,21 %, całkowita kwota pożyczki 15.000,- zł, czas obowiązywania umowy: 48 miesięcy, oprocentowanie zmienne: 14,0 % w skali roku; całkowity koszt pożyczki w całym okresie wyniesie 19.614,68 zł (w tym opłata początkowa 18,75 zł miesięcznie – łącznie 900,- zł, prowizja za obsługę pożyczki 292,50 zł miesięcznie - łącznie 14.040 zł i odsetki 4.674,68 zł), całkowita kwota do zapłaty 34.614,68 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 25-04-2022 r.

Podmiotem uprawnionym, właściwym do rozstrzygania sporu wynikającego z Umowy pomiędzy pożyczkobiorcą, będącym konsumentem a pożyczkodawcą jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl. W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy pożyczkodawcą a pożyczkobiorcą, będącym konsumentem istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej pod adresem: http://ec.europa.eu/odr , która ułatwia pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.

Administratorem danych osobowych jest PSF Loans Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy al. Jerozolimskich 200 lok. 345, 02-486 Warszawa. Szczegółowe informacje odnośnie ochrony danych osobowych zawarte są w Polityce prywatności.

Regulaminu serwisu

Kontakt z nami

PSF Loans Sp. z o.o.
Aleje Jerozolimskie 200,
02-486 Warszawa
e-mail: biuro@autokapital.pl

Infolinia: +48 22 777 49 87 do 89

Pracujemy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 – 17:00

Partnerzy