Co robimy?

Udzielamy pożyczek gotówkowych na:

 • finansowanie zakupu pojazdów na rynku wtórnym
 • dowolny cel, zabezpieczony pojazdami

Udzielamy pożyczek do 65 % wartości pojazdu na okres 12, 24, 36 i 48 miesięcy przy założeniu:

 • minimalnej kwoty pożyczki 10.000 zł
 • maksymalnej kwoty 100.000 zł

Dla kogo przeznaczona jest nasza pożyczka?

Możesz zostać naszym Klientem, jeśli:

Jesteś właścicielem pojazdu
i potrzebujesz gotówki

Jesteś w wieku
od 21 do 70 lat

Nie wymagamy zaświadczeń o dochodach. Nasza pożyczka to przyjemne, szybkie, a przede wszystkim bezpieczne pożyczanie.

Jakie pojazdy mogą stanowić zabezpieczenie pożyczki?

 • Kategoria: samochody osobowe i dostawcze (do 3,5 T)
 • Wiek pojazdu (maksymalny): osobowe 12 lat, dostawcze 8 lat (w momencie udzielania pożyczki)
 • Wymagana jest karta pojazdu
 • Brak ustanowionych zabezpieczeń na pojeździe
 • Właścicielem samochodu może być wyłącznie jeden podmiot/osoba – pożyczkobiorca
 • Wymagane jest posiadanie polisy OC

Wypłata pożyczki

Pożyczkę wypłacamy w ciągu 24 h

 • nie potrącamy żadnych kosztów początkowych
 • wypłata na rachunek wskazany w umowie

Spłata pożyczki

Możesz wybrać dogodny dla siebie okres spłaty pożyczki:

 • 12, 24, 36 lub 48 miesięcy
 • Co miesiąc spłacasz równą ratę pożyczki (zgodnie z harmonogramem), na którą składa się część kapitału, odsetki i prowizja za obsługę umowy
 • Całość pożyczki możesz spłacić przed terminem w dowolnym momencie bez dodatkowych opłat i prowizji

Proces udzielania pożyczek

Jeżeli spełniasz powyższe warunki, możesz rozpocząć proces ubiegania się o pożyczkę. Procedura udzielania pożyczki jest prosta i szybka:

Wpisz dane pojazdu

Natychmiast otrzymasz informacje o wstępnej kwocie pożyczki

Wypełnij dane osobowe oraz pojazdu*

Są one niezbędne do przygotowania umowy pożyczki, konieczne jest również przesłanie zdjęć dowodu rejestracyjnego na adres info@autokapital.pl

Podpisanie umowy pożyczki

a) Umówimy spotkanie z naszym przedstawicielem, podczas którego podpiszesz umowę pożyczki i otrzymasz dokumenty niezbędne do załatwienia formalności w urzędzie komunikacji (wpis do dowodu rejestracyjnego oraz karty pojazdu)
b) Po ustanowieniu wymaganych zabezpieczeń spotkasz się ponownie z naszym przedstawicielem aby dopełnić pozostałych formalności.

Wypłata pożyczki

W ciągu 24 godzin od otrzymania dokumentów wypłacimy pożyczkę na wskazany przez Ciebie rachunek bankowy.

*W przypadku pożyczek powyżej 25.000 zł wymagamy dodatkowej wyceny pojazdu przez rzeczoznawcę DEKRA, który w ciągu 24 godzin skontaktuje się z pożyczkobiorcą w celu przeprowadzenia wyceny.

Tabela Opłat i prowizji ważna od 01.07.2017

Opinie klientów

Katarzyna

Katarzyna

Zastanawiałam się nad pożyczką zabezpieczoną przewłaszczeniem samochodu, przekonał mnie długi okres pożyczkowania i minimum formalności. Nie żałuję, to warta polecenia firma.

Paweł

Paweł

Pożyczka bez BIK i KRD. To doskonała oferta, nie trzeba też zaświadczeń o dochodach, a kwoty możliwe do pożyczenia są naprawdę wysokie, do 50% wartości auta. Pieniądze bardzo mi pomogły, to pożyczkodawca godny polecenia.

Wyceń auto online i sprawdź wysokość pożyczki

Pożyczek udziela PSF Loans Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy al. Jerozolimskich 200 lok. 345, 02-486 Warszawa, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy - Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000643924, NIP 5223074239, REGON 365709589, kapitał zakładowy 200.000 złotych.

PSF Loans sp. z o. o. działa w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim.

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla reprezentatywnego przykładu pożyczki wynosi 57,73 %, całkowita kwota pożyczki 15.000,- zł, czas obowiązywania umowy: 48 miesięcy, oprocentowanie zmienne: 10% w skali roku; całkowity koszt pożyczki 18.217,74 zł (w tym prowizja przygotowawcza 900,- zł, prowizja za obsługę pożyczki 295,5,- zł miesięcznie - łącznie 14.040,00,- zł, koszty ustanowienia zabezpieczenia 17 zł, odsetki 3.260,74 zł), całkowita kwota do zapłaty 33.217,74 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 12-10-2017 r.

Podmiotem uprawnionym, właściwym do rozstrzygania sporu wynikającego z Umowy pomiędzy Pożyczkobiorcą a Pożyczkodawcą jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl . W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Pożyczkodawcą a Pożyczkobiorcą istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej pod adresem: http://ec.europa.eu/odr , która ułatwia pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.

Zostałem poinformowany, że administratorem danych osobowych jest PSF Loans Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy al. Jerozolimskich 200 lok. 345, 02-486 Warszawa. Podane dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji złożonego wniosku o pożyczkę. W przypadku wyrażenia dodatkowej dobrowolnej zgody, podane dane są przetwarzane w celu marketingu produktów własnych PSF Loans Sp. z o. o. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Szczegółowe informacje odnośnie ochrony danych osobowych zawarte są w Polityce prywatności PSF Loans Sp. z o. o, dostępnej na stronie www.autokapital.pl.

Regulaminu serwisu

Kontakt z nami

PSF Loans Sp. z o.o.
Aleje Jerozolimskie 200,
02-486 Warszawa
e-mail: biuro@psfl.pl

Infolinia: +48 22 777 49 83 do 90

Pracujemy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 – 17:00

Partnerzy