Do prawidłowego funkcjonowania strony jest potrzebna włączona obsługa JavaScript

Co robimy?

Udzielamy pożyczek gotówkowych na:

 • finansowanie zakupu pojazdów na rynku wtórnym
 • dowolny cel, zabezpieczony pojazdami

Udzielamy długoterminowych pożyczek do 48 miesięcy:

 • minimalna kwota pożyczki - 10 000 zł
 • maksymalna kwota - 50 000 zł

Dla kogo przeznaczona jest nasza pożyczka?

Możesz zostać naszym Klientem, jeśli:

Jesteś właścicielem pojazdu
i potrzebujesz gotówki

Jesteś w wieku
od 25 do 70 lat

Nie wymagamy zaświadczeń o dochodach. Nasza pożyczka to przyjemne, szybkie, a przede wszystkim bezpieczne pożyczanie.

Jakie pojazdy mogą stanowić zabezpieczenie pożyczki?

 • Kategoria: samochody osobowe i dostawcze (do 3,5 T)
 • Wiek pojazdu (maksymalny): osobowe 10 lat, dostawcze 6 lat (w momencie udzielania pożyczki)
 • Wymagana jest karta pojazdu
 • Brak ustanowionych zabezpieczeń na pojeździe
 • Właścicielem samochodu może być wyłącznie jeden podmiot/osoba – pożyczkobiorca
 • Wymagane jest posiadanie polisy OC

Wypłata pożyczki

Pożyczkę wypłacamy w ciągu 24 h

 • nie doliczamy dodatkowych kosztów za wycenę
 • wypłata na rachunek wskazany w umowie

Spłata pożyczki

Możesz wybrać dogodny dla siebie okres spłaty pożyczki:

 • 48 m-cy
 • Co miesiąc spłacasz równą ratę pożyczki (zgodnie z harmonogramem)
 • Całość pożyczki możesz spłacić przed terminem w dowolnym momencie

Proces udzielania pożyczek

Jeżeli spełniasz powyższe warunki, możesz rozpocząć proces ubiegania się o pożyczkę. Procedura udzielania pożyczki jest prosta i szybka:

Wpisz dane pojazdu

Natychmiast otrzymasz informacje o wstępnej kwocie pożyczki

Wypełnij dane osobowe oraz pojazdu*

Są one niezbędne do przygotowania umowy pożyczki, konieczne jest również przesłanie zdjęć dowodu rejestracyjnego na adres info@autokapital.pl

Podpisanie umowy pożyczki

a) Umówimy spotkanie z naszym przedstawicielem, podczas którego podpiszesz umowę pożyczki i otrzymasz dokumenty niezbędne do załatwienia formalności w urzędzie komunikacji (wpis do dowodu rejestracyjnego oraz karty pojazdu)
b) Po ustanowieniu wymaganych zabezpieczeń spotkasz się ponownie z naszym przedstawicielem aby dopełnić pozostałych formalności.

Wypłata pożyczki

W ciągu 24 godzin od otrzymania dokumentów wypłacimy pożyczkę na wskazany przez Ciebie rachunek bankowy.

*W przypadku pożyczek powyżej 25.000 zł wymagamy dodatkowej wyceny pojazdu przez rzeczoznawcę DEKRA, który w ciągu 24 godzin skontaktuje się z pożyczkobiorcą w celu przeprowadzenia wyceny.

Aktualna Tabela opłat i prowizji: przedsiębiorca / konsument

Opinie klientów

Monika

Monika

Pożyczka pod przewłaszczenie samochodu? Pierwszy raz spotkałam się z taką ofertą i bardzo mnie zainteresowała. Mogłam wziąć dużą sumę i nadal korzystać z samochodu – to wystarczyło, aby przekonać mnie do podpisania umowy. Szybko otrzymałam gotówkę i zrealizowałam swoje plany, a teraz spokojnie spłacam pożyczkę. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

Paweł

Paweł

Pożyczka bez BIK i KRD. To doskonała oferta, nie trzeba też zaświadczeń o dochodach, a kwoty możliwe do pożyczenia są naprawdę wysokie, do 50% wartości auta. Pieniądze bardzo mi pomogły, to pożyczkodawca godny polecenia.

Wyceń auto online i sprawdź wysokość pożyczki

Marka autokapital.pl jest znakiem towarowym firmy PSF Loans sp. z o. o.

Pożyczek udziela PSF Loans Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy al. Jerozolimskich 200 lok. 345, 02-486 Warszawa, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy - Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000643924, NIP 5223074239, REGON 365709589, kapitał zakładowy 200.000 złotych lub spółki z grupy kapitałowej PSF Loans.

PSF Loans sp. z o. o. pośrednik na podstawie umów pośrednictwa świadczy usługi pośrednictwa finansowego dla spółek z grupy PSFL Loans i jest umocowany jest do dokonywania czynności faktycznych i prawnych związanych z przygotowaniem, oferowaniem umów pożyczki.

Aktualna Lista współpracujących spółek z grupy PSF Loans jest dostępna tutaj.

W przypadku jeśli PSF Loans sp. z. o. o. działa jako pośrednik finansowy nie pobiera od pożyczkobiorcy żadnych opłat za wykonanie czynności faktycznych lub prawnych związanych z przygotowaniem, oferowaniem, umowy pożyczki.

W przypadku jeśli PSF Loans sp. z. o. o. działa jako pośrednik finansowy za czynności wykonywane przy zawarciu umowy pożyczki otrzymuje wynagrodzenie od pożyczkodawcy.

PSF Loans sp. z o. o. oraz spółki z grupy PSF Loans działają w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym.

Przykład pożyczki udzielanej dla konsumentów za pośrednictwem serwisu www. autokapital.pl: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla reprezentatywnego przykładu pożyczki wynosi 62,21 %, całkowita kwota pożyczki 15.000,- zł, czas obowiązywania umowy: 48 miesięcy, oprocentowanie zmienne: 14,0 % w skali roku; całkowity koszt pożyczki w całym okresie wyniesie 19.614,68 zł (w tym opłata początkowa 18,75 zł miesięcznie – łącznie 900,- zł, prowizja za obsługę pożyczki 292,50 zł miesięcznie - łącznie 14.040 zł i odsetki 4.674,68 zł), całkowita kwota do zapłaty 34.614,68 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 25-04-2022 r.

Podmiotem uprawnionym, właściwym do rozstrzygania sporu wynikającego z Umowy pomiędzy pożyczkobiorcą, będącym konsumentem a pożyczkodawcą jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl. W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy pożyczkodawcą a pożyczkobiorcą, będącym konsumentem istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej pod adresem: http://ec.europa.eu/odr , która ułatwia pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.

Administratorem danych osobowych jest PSF Loans Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy al. Jerozolimskich 200 lok. 345, 02-486 Warszawa. Szczegółowe informacje odnośnie ochrony danych osobowych zawarte są w Polityce prywatności.

Regulaminu serwisu

Kontakt z nami

PSF Loans Sp. z o.o.
Aleje Jerozolimskie 200,
02-486 Warszawa
e-mail: biuro@autokapital.pl

Infolinia: +48 22 777 49 87 do 89

Pracujemy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 – 17:00

Partnerzy