Do prawidłowego funkcjonowania strony jest potrzebna włączona obsługa JavaScript

Pieniądze to rzecz nabyta. Raz są, raz ich nie ma, chociaż każdy wolałby, aby zawsze jakaś kwota znajdowała się na koncie. Niestety czasami wydatki są zbyt wysokie i konieczne jest uzyskanie wsparcia finansowego. Jednym z nich jest pożyczka pod przewłaszczenie auta. Jeśli jeszcze o niej nie słyszałeś, powinieneś się z nią zapoznać, aby w razie potrzeby skorzystać z takiej formy finansowania.

Co to jest pożyczka pod przewłaszczenie auta?

Pożyczka pod przewłaszczenie auta jest pożyczką gdzie do całkowitej spłaty kwoty pożyczki, współwłaścicielem auta zostaje pożyczkodawca. Samochód stanowi zabezpieczenie pożyczki, ale Klient nadal z niego korzysta bez ograniczeń i nim jeździ. Co ważne, pojazd jest nadal własnością Klienta. Pożyczkodawca nie przerejestrowuje auta, ale jedynie dokonuje odpowiedniego wpisu do karty pojazdu i do dowodu rejestracyjnego. Przejęcie samochodu przez firmę pożyczkową następuje wyłącznie, gdy Klient nie wywiązuje się z postanowień umowy pożyczki czyli np. nie spłaca rat zgodnie z harmonogramem.

Kto może skorzystać z oferty?

Oferta pożyczek zabezpieczonych autem jest przeznaczona – jak sama nazwa wskazuje – dla posiadaczy czterech kółek. Samochody nie powinny być starsze niż 10 – 12 lat. Dodatkowo nie ma praktycznie ograniczeń wiekowych dla Klientów ponieważ zarówno osoby z niewielkim stażem jako kierowcy będą mogli skorzystać z oferty, jak też będzie ona dostępna dla seniorów, którzy za kółkiem spędzili już nawet kilkadziesiąt lat. Ważne, aby być właścicielem samochodu i prowadzić działalność gospodarczą (może to być nawet jednodniowa działalność).

W jaki sposób starać się o pożyczkę?

Proces pożyczania jest nieskomplikowany i przejrzysty. Firmy pożyczkowe dbają o wygodę swoich klientów, gwarantując im dogodne warunki. Pierwsza część procesu ubiegania się o pożyczkę odbywa się wyłącznie poprzez internet. Należy wpisać kilka danych dotyczących naszego auta. Dzięki tym informacjom pożyczkodawca zaproponuje maksymalną kwotę pożyczki. Może to być nawet do 100 tys. zł, wszystko zależy od wartości pojazdu, który później zostanie wyceniony przez rzeczoznawcę. Następnie należy podać dane osobowe i pozostałe informacje dotyczące samochodu i wysłać wniosek o pożyczkę przez internet. Następnie rzeczoznawca dokonuje wyceny wartości pojazdu (po umówieniu miejsca i terminu oględzin z Klientem). Później następuje podpisanie umowy i dokonanie formalności (stosownej adnotacji współwłasności w karcie pojazdu oraz w dowodzie rejestracyjnym) w Wydziale Komunikacji przez przedstawiciela firmy pożyczkowej. Po dokonaniu wszelkich formalności pożyczka jest uruchamiana a środki przelewane na rachunek wskazany przez klienta w ciągu 24 godzin od ustanowienia wszystkich wymaganych zabezpieczeń.

Jakie formalności należy spełnić?

Jeśli obawiasz się trudnych do zrealizowania formalności, możesz przestać się stresować. Pożyczkodawcy udzielający pożyczek pod przewłaszczenie auta ograniczają swoje wymogi do minimum. Co najważniejsze, nie są konieczne zaświadczenia o dochodach ani opinie innych instytucji. Nie jest dokonywane sprawdzenie ani w BIK-u, ani w KRD.

Pożyczka pod przewłaszczenie auta – dlaczego warto?

Pożyczka pod przewłaszczenie auta wiąże się z wieloma korzyściami. Jedną z nich jest niewątpliwie dość wysoka kwota pożyczki, którą można uzyskać. W przypadku tradycyjnych chwilówek jest to zazwyczaj tylko kilka tysięcy złotych. O większe kwoty należy się starać w bankach, które często stawiają trudne do zrealizowania wymogi. Firmy udzielające pożyczek pod przewłaszczenie samochodu oferują bardzo przystępne warunki umów a wszelkie formalności są praktycznie ograniczone do minimum. Cały proces uzyskania pożyczki jest krótki i prosty, a okres finansowania dostosowany do potrzeb klienta. W razie potrzeby można go przedłużyć.

Najlepsze oferty – sprawdź, jak ich szukać?

Jak wybrać najlepszą ofertę? Na pewno warto sprawdzić rankingi pożyczek. Oprócz tego należy dokładnie przeczytać warunki umowy, aby sprawdzić, jakie koszty trzeba będzie ponieść. Warto również zwrócić uwagę na koszty dodatkowe np. za wcześniejszą spłatę aby potem nieprzyjemnie nie dać się zaskoczyć. Pozyskując jak najwięcej informacji o danym produkcie finansowym mamy pełną świadomość na jakich warunkach zostanie później podpisana umowa pożyczki.

Opinie klientów

Monika

Monika

Pożyczka pod przewłaszczenie samochodu? Pierwszy raz spotkałam się z taką ofertą i bardzo mnie zainteresowała. Mogłam wziąć dużą sumę i nadal korzystać z samochodu – to wystarczyło, aby przekonać mnie do podpisania umowy. Szybko otrzymałam gotówkę i zrealizowałam swoje plany, a teraz spokojnie spłacam pożyczkę. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

Marzena

Marzena

Dzięki pożyczce mogłam sfinansować zagraniczne wakacje językowe mojej córki. Pożyczka zabezpieczona przewłaszczeniem samochodu pozwala wziąć większe kwoty, a auto nadal jest moje. Polecam każdemu, kto potrzebuje wsparcia finansowego.

Wyceń auto online i sprawdź wysokość pożyczki

Marka autokapital.pl jest znakiem towarowym firmy PSF Loans sp. z o. o.

Pożyczek udziela PSF Loans Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy al. Jerozolimskich 200 lok. 345, 02-486 Warszawa, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy - Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000643924, NIP 5223074239, REGON 365709589, kapitał zakładowy 200.000 złotych lub spółki z grupy kapitałowej PSF Loans.

PSF Loans sp. z o. o. pośrednik na podstawie umów pośrednictwa świadczy usługi pośrednictwa finansowego dla spółek z grupy PSFL Loans i jest umocowany jest do dokonywania czynności faktycznych i prawnych związanych z przygotowaniem, oferowaniem umów pożyczki.

Aktualna Lista współpracujących spółek z grupy PSF Loans jest dostępna tutaj.

W przypadku jeśli PSF Loans sp. z. o. o. działa jako pośrednik finansowy nie pobiera od pożyczkobiorcy żadnych opłat za wykonanie czynności faktycznych lub prawnych związanych z przygotowaniem, oferowaniem, umowy pożyczki.

W przypadku jeśli PSF Loans sp. z. o. o. działa jako pośrednik finansowy za czynności wykonywane przy zawarciu umowy pożyczki otrzymuje wynagrodzenie od pożyczkodawcy.

PSF Loans sp. z o. o. oraz spółki z grupy PSF Loans działają w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym.

Przykład pożyczki udzielanej dla konsumentów za pośrednictwem serwisu www. autokapital.pl: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla reprezentatywnego przykładu pożyczki wynosi 35,43 %, całkowita kwota pożyczki 20.000,- zł, czas obowiązywania umowy: 12 miesięcy, oprocentowanie zmienne: 7,2% w skali roku; całkowity koszt pożyczki 5.477,10 zł (w tym prowizja za obsługę pożyczki 350,00 zł miesięcznie - łącznie 4.200,00 zł, odsetki 1.277,10 zł), całkowita kwota do zapłaty 25.477,10 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 22-06-2020 r.

Podmiotem uprawnionym, właściwym do rozstrzygania sporu wynikającego z Umowy pomiędzy pożyczkobiorcą, będącym konsumentem a pożyczkodawcą jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl. W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy pożyczkodawcą a pożyczkobiorcą, będącym konsumentem istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej pod adresem: http://ec.europa.eu/odr , która ułatwia pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.

Administratorem danych osobowych jest PSF Loans Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy al. Jerozolimskich 200 lok. 345, 02-486 Warszawa. Szczegółowe informacje odnośnie ochrony danych osobowych zawarte są w Polityce prywatności.

Regulaminu serwisu

Kontakt z nami

PSF Loans Sp. z o.o.
Aleje Jerozolimskie 200,
02-486 Warszawa
e-mail: biuro@autokapital.pl

Infolinia: +48 22 777 49 87 do 89

Pracujemy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 – 17:00

Partnerzy