Do prawidłowego funkcjonowania strony jest potrzebna włączona obsługa JavaScript

Brak pieniędzy na wybrany cel to problem, który dotyka wielu z nas. Często dlatego, że spotykają nas nieprzewidziane wydatki. Nie lubimy takich niespodzianek i zazwyczaj nie jesteśmy do nich odpowiednio przygotowani. Na szczęście taka sytuacja nie musi być już przeszkodą. Jest na to dobre rozwiązanie, z którego można skorzystać. Wystarczy tylko zrobić kilka prostych kroków. Co to takiego i jak skorzystać z tego wyjścia?

Przewłaszczenie auta a pożyczka

Czy kiedykolwiek słyszałeś o pożyczce pod przewłaszczenie auta? Niezależnie od tego, z jakiego powodu potrzebujesz pieniędzy, możesz z niej skorzystać. Zabezpieczeniem takiej pożyczki jest twój samochód. Nie musisz mówić, na co planujesz przeznaczyć uzyskaną sumę. Decyzja należy tylko do ciebie.

Dla kogo przeznaczona jest pożyczka pod przewłaszczenie auta?

Niejedna osoba martwi się, że nie będzie mogła otrzymać takiej pożyczki. Jeśli i ty obawiasz się, że znowu nie jest to pożyczka dla ciebie, nie masz racji. Firmy udzielające pożyczek pod przewłaszczenie pojazdu, nie niepokoją klientów trudnymi do zrealizowania wymogami. Warunki są łatwe do spełnienia i można się z nimi zapoznać jeszcze przed podjęciem decyzji czy na taką pożyczkę chcemy się zdecydować. Jakie są najczęściej warunki pożyczkodawcy? Pierwszym z nich jest wiek pożyczkobiorcy. Klient zazwyczaj powinien mieć mniej niż 21 lat i nie przekroczyć górnej granicy wiekowej. Może to być 70, a czasami 75 lat czy więcej. Co najważniejsze jednak, nie są wymagane zaświadczenia o dochodach ani opinie innych instytucji. Firmy pożyczkowe najczęściej nie weryfikują zdolności kredytowej Klienta. W przypadku pożyczki pod przewłaszczenie samochodu wymogi formalne ograniczone są do minimum. Nie dość, że nie trzeba przedstawiać dokumentów potwierdzających dochody, to dodatkowo Klienci nie są sprawdzani w rejestrach dłużników typu BIK czy KRD. Formalności są ograniczone w możliwie największym stopniu, wszystko dla wygody osób starających się o pożyczkę. Praktycznie jedynym wymogiem jest konieczność posiadania samochodu oraz prowadzenia działalności gospodarczej – wystarczy jeden dzień, aby móc starać się o pożyczkę.

Wymogi odnoszące się do samochodów

W przypadku pożyczek pod zastaw auta trzeba pamiętać, że specjalne wymogi stawia się pojazdom, a nie ich właścicielom. Konieczne aby samochód był osobowy i nie starszy niż 12 lat. Niezbędne jest także posiadanie karty pojazdu i dwóch kompletów kluczyków. Spełnienie tych wymogów jest konieczne do uzyskania pożyczki.

W jaki sposób można skorzystać z pożyczki?

Osoby zainteresowane wzięciem pożyczki pod przewłaszczenie samochodu muszą przede wszystkim wybrać odpowiedniego pożyczkodawcę. Poszukiwanie najlepszej oferty nie zawsze jest łatwe. Najważniejszym etapem w pożyczkach pod zastaw samochodu jest nie tylko wypełnienie danych osobowych, ale również danych dotyczących auta. Dzięki temu pożyczkodawca natychmiast ustali maksymalną kwotę pożyczki. Po wysłaniu wniosku o pożyczkę (przez Internet) z Klientem kontaktuje się profesjonalny rzeczoznawca, który potwierdza wartość pojazdu. Po podpisaniu dokumentów umowy, środki są uruchamiane w ciągu 24 godzin od momentu ustanowienia wszystkich wymaganych zabezpieczeń.

Pożyczki – o czym zawsze warto pamiętać?

Zawsze należy dokładnie przeczytać warunki umowy. Koniecznie musimy również sprawdzić wszelkie koszty, które poniesiemy na pewno – odsetki czy prowizja za uruchomienie – ale również takie, które możemy ponieść jedynie gdy zaistnieją określone warunki – np. opłata za wcześniejszą spłatę, czy odsetki za nieterminowe płatności. Warto jest poświęcić trochę czasu przed podpisaniem umowy, na zapoznanie się z jej warunkami zarówno tymi finansowymi (np. oprocentowanie) jak i pozafinansowymi (np. kiedy firma może przejąć samochód). Takie postepowanie na pewno uchroni każdego przed przykrymi niespodziankami i dodatkowymi kosztami.

Opinie klientów

Monika

Monika

Pożyczka pod przewłaszczenie samochodu? Pierwszy raz spotkałam się z taką ofertą i bardzo mnie zainteresowała. Mogłam wziąć dużą sumę i nadal korzystać z samochodu – to wystarczyło, aby przekonać mnie do podpisania umowy. Szybko otrzymałam gotówkę i zrealizowałam swoje plany, a teraz spokojnie spłacam pożyczkę. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

Ania

Ania

Wypełniłam wniosek i okazało się, że mogę wziąć kwotę, która jest mi niezbędna. Nie czekałam dłużej, wpisałam pozostałe dane i niedługo po wypełnieniu formalności mogłam cieszyć się pieniędzmi. To pożyczkodawca, z którym warto podpisywać umowy.

Wyceń auto online i sprawdź wysokość pożyczki

Marka autokapital.pl jest znakiem towarowym firmy PSF Loans sp. z o. o.

Pożyczek udziela PSF Loans Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy al. Jerozolimskich 200 lok. 345, 02-486 Warszawa, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy - Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000643924, NIP 5223074239, REGON 365709589, kapitał zakładowy 200.000 złotych lub spółki z grupy kapitałowej PSF Loans.

PSF Loans sp. z o. o. pośrednik na podstawie umów pośrednictwa świadczy usługi pośrednictwa finansowego dla spółek z grupy PSFL Loans i jest umocowany jest do dokonywania czynności faktycznych i prawnych związanych z przygotowaniem, oferowaniem umów pożyczki.

Aktualna Lista współpracujących spółek z grupy PSF Loans jest dostępna tutaj.

W przypadku jeśli PSF Loans sp. z. o. o. działa jako pośrednik finansowy nie pobiera od pożyczkobiorcy żadnych opłat za wykonanie czynności faktycznych lub prawnych związanych z przygotowaniem, oferowaniem, umowy pożyczki.

W przypadku jeśli PSF Loans sp. z. o. o. działa jako pośrednik finansowy za czynności wykonywane przy zawarciu umowy pożyczki otrzymuje wynagrodzenie od pożyczkodawcy.

PSF Loans sp. z o. o. oraz spółki z grupy PSF Loans działają w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym.

Przykład pożyczki udzielanej dla konsumentów za pośrednictwem serwisu www. autokapital.pl: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla reprezentatywnego przykładu pożyczki wynosi 35,43 %, całkowita kwota pożyczki 20.000,- zł, czas obowiązywania umowy: 12 miesięcy, oprocentowanie zmienne: 7,2% w skali roku; całkowity koszt pożyczki 5.477,10 zł (w tym prowizja za obsługę pożyczki 350,00 zł miesięcznie - łącznie 4.200,00 zł, odsetki 1.277,10 zł), całkowita kwota do zapłaty 25.477,10 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 22-06-2020 r.

Podmiotem uprawnionym, właściwym do rozstrzygania sporu wynikającego z Umowy pomiędzy pożyczkobiorcą, będącym konsumentem a pożyczkodawcą jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl. W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy pożyczkodawcą a pożyczkobiorcą, będącym konsumentem istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej pod adresem: http://ec.europa.eu/odr , która ułatwia pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.

Administratorem danych osobowych jest PSF Loans Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy al. Jerozolimskich 200 lok. 345, 02-486 Warszawa. Szczegółowe informacje odnośnie ochrony danych osobowych zawarte są w Polityce prywatności.

Regulaminu serwisu

Kontakt z nami

PSF Loans Sp. z o.o.
Aleje Jerozolimskie 200,
02-486 Warszawa
e-mail: biuro@autokapital.pl

Infolinia: +48 22 777 49 87 do 89

Pracujemy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 – 17:00

Partnerzy