Do prawidłowego funkcjonowania strony jest potrzebna włączona obsługa JavaScript

Posiadanie auta wiąże się z wieloma korzyściami. I nie jest to tylko możliwość szybkiego oraz komfortowego dotarcia do celu. To również wsparcie dla budżetu, kiedy wymaga dodatkowego zasilenia. Jak to możliwe? Posiadacze czterech kółek mogą otrzymać lepszą ofertę pożyczki, ponieważ samochód stanowi zabezpieczenie jej spłaty. Jednocześnie kwota, którą można uzyskać jest o wiele większa. Oczywiście zalet takiej pożyczki jest wiele i warto je poznać wszystkie. Ważne też aby wiedzieć na czym polega ten sposób pozyskania gotówki oraz w jaki sposób uzyskać niezbędną pomoc.

Minimum formalności

Niezaprzeczalną zaletą pożyczek z przewłaszczeniem auta, jest minimum formalności. Zapewne niejednokrotnie denerwowałeś się na zbyt wysokie wymogi, które banki stawiają osobom chcącym zaciągnąć kredyt. Czasami są one wręcz niemożliwe do zrealizowania. Trzeba posiadać wysokie dochody i dodatkowo dostarczyć plik dokumentów. W przypadku pożyczek zabezpieczonych czterema kółkami, na których podróżujesz, wszystko jest łatwiejsze. Przede wszystkim większość formalności załatwianych jest przez Internet lub przez przedstawiciela firmy pożyczkowej. Niepotrzebne są zaświadczenia o dochodach, a klienci nie są weryfikowani w rejestrach dłużników. To ogromne ułatwienie i niewątpliwy plus dla osób, które niegdyś miały już kłopoty bądź opóźnienia w spłacie pożyczki. W banku niestety nie miałyby szans na uzyskanie jakiegokolwiek finansowania. Natomiast instytucje udzielające pożyczek pod przewłaszczenie auta, rozpatrują wniosek każdego Klienta bez względu na jego sytuację finansową.

Prosty proces ubiegania się o pożyczkę

Oprócz minimalnych wymogów formalnych również sam proces pożyczania jest prosty i przyjazny dla Klienta. Pierwsza część procesu ubiegania się o pożyczkę odbywa się poprzez internet. Najpierw należy wpisać dane pojazdu, dzięki którym możliwe będzie ustalenie maksymalnej kwoty pożyczki jaką może wziąć Klient. Następnie konieczne jest uzupełnienie danych osobowych i pozostałych danych pojazdu w celu złożenia wniosku o pożyczkę. Po złożeniu internetowego wniosku przez Klienta dokonywana jest wycena potwierdzająca wartość samochodu. W tym celu z Klientem kontaktuje się rzeczoznawca, który umawia się na spotkanie aby dokonać oględzin pojazdu. Wycena rzeczoznawcy jest niezbędna do przygotowania umowy, dlatego warto zrobić to jak najszybciej. Rzeczoznawca podejmuje kontakt w ciągu 24 godzin. Po dokonaniu wyceny przez rzeczoznawcę następuje podpisanie umowy. Wszelkie dokumenty podpisywane są przez Klienta w obecności przedstawiciela firmy pożyczkowej, który następnie załatwia wszelkie niezbędne formalności w wydziale komunikacji związane z przewłaszczeniem pojazdu. Samochód nie zostanie przerejestrowany, jedyna zmianą jest wpisanie współwłasności w karcie pojazdu oraz w dowodzie rejestracyjnym.

Dostępność pożyczki

Ogromnym atutem pożyczek pod przewłaszczenie auta jest ich dostępność. Pożyczkę może uzyskać Klient prowadzący działalność gospodarczą w dowolnym miejscu w kraju. Wystarczy posiadać Internet, aby złożyć wniosek o pożyczkę. Nie ma ograniczeń dotyczących okresu prowadzenia działalności – wystarczy jeśli Klient posiada firmę nawet 1 dzień. Nie są wymagane żadne zaświadczenia ani opinie. Nie jest również dokonywane sprawdzenie w żadnych bazach dłużników. Praktycznie nie ma również ograniczenia wiekowego – o wsparcie finansowe mogą starać się nawet osoby około 60-70 roku życia, co jest dla nich wielkim udogodnieniem.

Dowolny cel pożyczki pod zastaw

Wiele banków wymaga wskazania celu na jaki brany jest kredyt. W przypadku firm pożyczkowych udzielających pożyczek pod przewłaszczenie auta z niczego nie trzeba się tłumaczyć. Firma pożyczkowa nie wymaga również informacji czy pożyczka będzie przeznaczona na bieżące wydatki związane z firmą, czy może prywatne lub rodzinne. Pieniądze z pożyczki mogą być wydane w sposób zależny jedynie od Klienta i jego potrzeb.

Korzystny okres finansowania

Ważnym atutem, o którym nie można zapomnieć, jest również korzystny okres finansowania. W zależności od oferty, pożyczkę można spłacać nawet przez rok od jej wzięcia. Co ważne, okres ten można przedłużyć, jeśli Klient uzna, że nie zdąży w takim czasie zwrócić całej pożyczonej kwoty. Ponadto jest możliwość wcześniejszej spłaty, warto się jednak upewnić czy nie wiążą się z tym dodatkowe koszty.

Prosty produkt – skorzystaj i ty

Jak widać pożyczka pod zastaw auta to bardzo wygodny i prosty produkt. Co najważniejsze, kwota pożyczki, którą można uzyskać pod zabezpieczenie samochodem, jest dużo większa niż w przypadku zwykłych chwilówek. Można liczyć na kwotę od 10 do nawet 100 tys. zł, wszystko zależy od wartości posiadanego pojazdu. Decyzja o przyznaniu pożyczki jest szybka a formalności ograniczone do minimum. Co ważne Klient nadal użytkuje swój samochód bez jakichkolwiek ograniczeń.

Opinie klientów

Ania

Ania

Wypełniłam wniosek i okazało się, że mogę wziąć kwotę, która jest mi niezbędna. Nie czekałam dłużej, wpisałam pozostałe dane i niedługo po wypełnieniu formalności mogłam cieszyć się pieniędzmi. To pożyczkodawca, z którym warto podpisywać umowy.

Jerzy

Jerzy

Potrzebowałem szybkiej gotówki i trafiłem na ofertę pożyczki pod przewłaszczenie samochodu. Świetna możliwość dla każdego, kto ma własny samochód, a potrzebuje pieniędzy na zrealizowanie innych planów.

Wyceń auto online i sprawdź wysokość pożyczki

Marka autokapital.pl jest znakiem towarowym firmy PSF Loans sp. z o. o.

Pożyczek udziela PSF Loans Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy al. Jerozolimskich 200 lok. 345, 02-486 Warszawa, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy - Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000643924, NIP 5223074239, REGON 365709589, kapitał zakładowy 200.000 złotych lub spółki z grupy kapitałowej PSF Loans.

PSF Loans sp. z o. o. pośrednik na podstawie umów pośrednictwa świadczy usługi pośrednictwa finansowego dla spółek z grupy PSFL Loans i jest umocowany jest do dokonywania czynności faktycznych i prawnych związanych z przygotowaniem, oferowaniem umów pożyczki.

Aktualna Lista współpracujących spółek z grupy PSF Loans jest dostępna tutaj.

W przypadku jeśli PSF Loans sp. z. o. o. działa jako pośrednik finansowy nie pobiera od pożyczkobiorcy żadnych opłat za wykonanie czynności faktycznych lub prawnych związanych z przygotowaniem, oferowaniem, umowy pożyczki.

W przypadku jeśli PSF Loans sp. z. o. o. działa jako pośrednik finansowy za czynności wykonywane przy zawarciu umowy pożyczki otrzymuje wynagrodzenie od pożyczkodawcy.

PSF Loans sp. z o. o. oraz spółki z grupy PSF Loans działają w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym.

Przykład pożyczki udzielanej dla konsumentów za pośrednictwem serwisu www. autokapital.pl: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla reprezentatywnego przykładu pożyczki wynosi 35,43 %, całkowita kwota pożyczki 20.000,- zł, czas obowiązywania umowy: 12 miesięcy, oprocentowanie zmienne: 7,2% w skali roku; całkowity koszt pożyczki 5.477,10 zł (w tym prowizja za obsługę pożyczki 350,00 zł miesięcznie - łącznie 4.200,00 zł, odsetki 1.277,10 zł), całkowita kwota do zapłaty 25.477,10 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 22-06-2020 r.

Podmiotem uprawnionym, właściwym do rozstrzygania sporu wynikającego z Umowy pomiędzy pożyczkobiorcą, będącym konsumentem a pożyczkodawcą jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl. W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy pożyczkodawcą a pożyczkobiorcą, będącym konsumentem istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej pod adresem: http://ec.europa.eu/odr , która ułatwia pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.

Administratorem danych osobowych jest PSF Loans Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy al. Jerozolimskich 200 lok. 345, 02-486 Warszawa. Szczegółowe informacje odnośnie ochrony danych osobowych zawarte są w Polityce prywatności.

Regulaminu serwisu

Kontakt z nami

PSF Loans Sp. z o.o.
Aleje Jerozolimskie 200,
02-486 Warszawa
e-mail: biuro@autokapital.pl

Infolinia: +48 22 777 49 87 do 89

Pracujemy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 – 17:00

Partnerzy