Do prawidłowego funkcjonowania strony jest potrzebna włączona obsługa JavaScript
Pożyczki bez zaświadczeń o dochodach dostępne w autokapital.pl

Pożyczka bez zaświadczeń o zarobkach to sposób na szybkie zyskanie dodatkowych pieniędzy. Oferują ją firmy pożyczkowe działające online. Dla pożyczkodawcy ważny jest dochód, który otrzymujemy, nie zaś jego źródło. Warto o tym pamiętać i podając w oświadczeniu zarobek uwzględnić także stypendium czy alimenty.

Pożyczka bez zaświadczeń o dochodach – czy taka istnieje?

Rynek finansowy oferuje różne rodzaje pożyczek. Są to zarówno pożyczki bez bik, jak i pożyczki bez zaświadczenia o dochodach. Sięgając po taką pożyczkę pożyczkodawca poprosi nas o wskazanie łącznej kwoty dochodu, jednak nie będziemy musieli przedstawiać dokumentów, które to potwierdzą. Jeśli będzie istniała potrzeba sprawdzenia naszej wiarygodności, pożyczkodawca skontaktuje się w tym celu z naszym pracodawcą i zweryfikuje podane przez nas informacje. Pamiętajmy, że oświadczenie o dochodach powinno zawierać dochód ze wszystkich źródeł, z których go otrzymujemy. Źródłem dochodu może być:

 • umowa o pracę;
 • umowa zlecenie;
 • umowa o dzieło;
 • własna działalność gospodarcza;
 • gospodarstwo rolne
 • renta lub emerytura;
 • stypendium;
 • kontrakt np. marynarski;
 • wynajem lokum;
 • alimenty;
 • świadczenia rodzinne i socjalne.

Dochód otrzymywany przez nas z różnych źródeł jest bardzo istotny dla pożyczkodawcy. Pomaga on ustalić naszą wypłacalność. Od niego w głównej mierze zależy decyzja pożyczkowa.

Zdolność kredytowa pożyczkobiorcy – w jaki sposób jest określana?

Sięgając po pożyczkę bez zaświadczenia o dochodach musimy mieć na uwadze to, że nasza zdolność kredytowa będzie określona na podstawie innych parametrów. Prócz dochodu dla pożyczkodawcy ważne są rejestry dłużników. Bazy rejestrujące zadłużenie osób fizycznych lub firm powiedzą, czy dany klient spłacał lub spłaca na czas pożyczkę. Najczęściej pod uwagę brana jest baza BIK oraz KRD. Są one wystarczające do tego, aby stwierdzić, czy klient jest rzetelny i wypłacalny. Do potwierdzenia pozytywnej zdolności kredytowej służą także usługi: Instantor lub Kontomatik. Można ich używać z poziomu komputera, tabletu czy telefonu. Dostarczają one pożyczkodawcy w czasie rzeczywistym informacji o naszych płatnościach, dlatego procedura przyznania pożyczki bez zaświadczeń o dochodach może być wykonana jeszcze szybciej. Zdarza się, że nasza zdolność kredytowa nie jest wystarczająca do tego, aby sięgnąć po pożyczkę bez zaświadczeń. Mimo to instytucja finansowa chce udzielić nam kredytu. W takiej sytuacji możemy zostać poproszeni o wskazanie żyranta, czyli osoby potwierdzającej naszą wypłacalność. Poręczyciel zobowiązuje się do spłaty za nas pożyczki, jeśli nie będziemy w stanie dokonać tego sami. Drugim sposobem na zabezpieczenie finansów przy źle przedstawiającej się historii kredytowej jest ich ubezpieczenie. Ubezpieczenie kredytu jest odpłatne. Sięgając po nie gwarantujemy sobie i naszym bliskim to, że przy niemożności spłaty kredytu dług zostanie uregulowany z zebranych na ten cel środków. Dzięki tak różnym sposobom weryfikacji wiarygodności klientów, pożyczkodawcy bez obaw mogą udzielać pożyczek bez zaświadczeń o zarobkach wnioskującym.

Pożyczka na samochód i pod zastaw bez zaświadczeń w Autokapital.pl – na jakich zasadach?

Pożyczka bez zaświadczeń o dochodach to pożądany produkt na rynku finansowym. Jedną z firm, która oferuje pożyczkę na samochód i pod zastaw bez zaświadczeń jest Autokapital.pl. Pożyczkodawca świadczy swoje usługi w oparciu o minimum formalności, dlatego całą procedurę wnioskowania o dodatkowe pieniądze możemy wykonać bez opuszczania domu. Co więcej, wypełnienie wniosku zajmuje jedynie 3 minuty. Po pożyczkę u tego kredytodawcy mogą sięgnąć osoby w wieku od 21 do 70 lat. Pieniądze mogą zostać przeznaczone na zakup samochodu na rynku wtórnym lub dowolny cel z pożyczką pod zastaw samochodu.

Opinie klientów

Ewelina

Ewelina

Pożyczka dla każdego, kto posiada własne auto. Polecam, bo można otrzymać naprawdę duże kwoty.

Marek

Marek

Jasne warunki, niewiele formalności, czego chcieć więcej? To pożyczka dla każdego.

Wyceń auto online i sprawdź wysokość pożyczki

Marka autokapital.pl jest znakiem towarowym firmy PSF Loans sp. z o. o.

Pożyczek udziela PSF Loans Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy al. Jerozolimskich 200 lok. 345, 02-486 Warszawa, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy - Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000643924, NIP 5223074239, REGON 365709589, kapitał zakładowy 200.000 złotych lub spółki z grupy kapitałowej PSF Loans.

PSF Loans sp. z o. o. pośrednik na podstawie umów pośrednictwa świadczy usługi pośrednictwa finansowego dla spółek z grupy PSFL Loans i jest umocowany jest do dokonywania czynności faktycznych i prawnych związanych z przygotowaniem, oferowaniem umów pożyczki.

Aktualna Lista współpracujących spółek z grupy PSF Loans jest dostępna tutaj.

W przypadku jeśli PSF Loans sp. z. o. o. działa jako pośrednik finansowy nie pobiera od pożyczkobiorcy żadnych opłat za wykonanie czynności faktycznych lub prawnych związanych z przygotowaniem, oferowaniem, umowy pożyczki.

W przypadku jeśli PSF Loans sp. z. o. o. działa jako pośrednik finansowy za czynności wykonywane przy zawarciu umowy pożyczki otrzymuje wynagrodzenie od pożyczkodawcy.

PSF Loans sp. z o. o. oraz spółki z grupy PSF Loans działają w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym.

Przykład pożyczki udzielanej dla konsumentów za pośrednictwem serwisu www. autokapital.pl: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla reprezentatywnego przykładu pożyczki wynosi 62,21 %, całkowita kwota pożyczki 15.000,- zł, czas obowiązywania umowy: 48 miesięcy, oprocentowanie zmienne: 14,0 % w skali roku; całkowity koszt pożyczki w całym okresie wyniesie 19.614,68 zł (w tym opłata początkowa 18,75 zł miesięcznie – łącznie 900,- zł, prowizja za obsługę pożyczki 292,50 zł miesięcznie - łącznie 14.040 zł i odsetki 4.674,68 zł), całkowita kwota do zapłaty 34.614,68 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 25-04-2022 r.

Podmiotem uprawnionym, właściwym do rozstrzygania sporu wynikającego z Umowy pomiędzy pożyczkobiorcą, będącym konsumentem a pożyczkodawcą jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl. W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy pożyczkodawcą a pożyczkobiorcą, będącym konsumentem istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej pod adresem: http://ec.europa.eu/odr , która ułatwia pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.

Administratorem danych osobowych jest PSF Loans Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy al. Jerozolimskich 200 lok. 345, 02-486 Warszawa. Szczegółowe informacje odnośnie ochrony danych osobowych zawarte są w Polityce prywatności.

Regulaminu serwisu

Kontakt z nami

PSF Loans Sp. z o.o.
Aleje Jerozolimskie 200,
02-486 Warszawa
e-mail: biuro@autokapital.pl

Infolinia: +48 22 777 49 87 do 89

Pracujemy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 – 17:00

Partnerzy